
TEQCYCLESKU: TLL14G1RMX06PEAN: 20UE
L14 G1 R5 Pro 4650U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD L14 G1
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (6 kos)
328,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 5 PRO 4650U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLL14G1RMX06P |
| EAN | 20UE |
Opis izdelka
Lenovo Thinkpad L14 G1 - 14" - AMD Ryzen 5 Pro - 4650U - 16 GB RAM - 256 GB SSD - Nordic - refurbished
| Processor | AMD Ryzen 5 Pro 4650U up to 4 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 16 GB |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | AMD Radeon Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro (Microsoft Authorized Refurbisher (MAR)) |
| Keyboard | Nordic |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 3 years |
| Product Type | Notebook |
| Memory | 16 GB DDR4 |
| Pricing Type | Premium+ - refurbished |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe |
| Technology | DDR4 SDRAM |
| Speed | 2666 MHz |
| Rated Speed | 2666 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 3 years |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Included Accessories | Power adapter |
| Type | 14" |
| Widescreen | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| CPU | AMD Ryzen 5 Pro 4650U |
| Max Turbo Speed | 4 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| Cache | L3 - 8 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon Graphics |
| Keyboard Layout | Nordic |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 R5 Pro 4650U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
328,00 €
Na zalogi
Fujitsu
notebook Fujitsu LifeBook A3510 i3-1005G1/8/256SSD/FHD 1l
i3-1005G18GB256GB SSD
327,79 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad T480 i5-8th/8/256SSD/FHD/CAM/W10p rabljen 1l
i5-8th8GB256GB SSD
327,79 €
Na zalogi
Dell
notebook Dell Latitude E7250 i3/4/128SSD/W8p rabljen
4GB128GB SSD
327,79 €