
TEQCYCLESKU: TLL14G1ES02BEAN: 20U2
L14 G1 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD L14 G1
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (6 kos)
302,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-10210U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | ES |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLL14G1ES02B |
| EAN | 20U2 |
Opis izdelka
Lenovo Thinkpad L14 G1 - 14" - Intel Core i5 - 10210U - 16 GB RAM - 256 GB SSD - Spanish - refurbished
| Processor | Intel Core i5 (10th Gen) - 10210U up to 4.2 GHz / 6 MB Cache |
| RAM | 16 GB |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Keyboard | Spanish |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Product Type | Notebook |
| Memory | 16 GB |
| Pricing Type | Premium - refurbished |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Main Storage | 256 GB SSD - NVM Express (NVMe) |
| Included Accessories | Power adapter |
| Type | 14" |
| Widescreen | Yes |
| CPU | Intel Core i5 (10th Gen) 10210U |
| Max Turbo Speed | 4.2 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | 6 MB |
| Features | Intel Smart Cache |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics |
| Keyboard Layout | Spanish |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
E14 G5 R3-7330U/8GB/256M2/WUXGA/B/C/W11P
302,00 €

Obnovljeno
HP
Notesnik RNW HP 1040 G3 i7-6600U / 16GB / SSD256GB / 14´´ 1920x1080 / FP / CAM / Win 10 Pro / SLOgravura / priklopna postaja HP 3001pr / A+
I716GB256GB SSD
301,39 €

DemoNa zalogi
LENOVO
L13 Yoga G2 i5-1135G7/8GB/256M2/FHD/MT/F/W10P
Intel Core i5 1135G78GB256GB SSD NVMe M.2
301,00 €
Na zalogi
Dell
notebook Dell Latitude E6520 i7Q/4/320/CAM/NVS4200M/FHD/W7p rabljen
4GB
300,45 €