
LENOVOSKU: 83JL0018IX-SEAN: 83JL
IP Pro 5 14AKP10 Ryzen AI 7 350/32GB/1TBM2/3K/W11
IDEAPAD PRO 5 14AKP10
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
683,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen AI 7 350 |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" OLED |
| Ločljivost | 2880 x 1800 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 860M |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | IT |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 83JL0018IX-S |
| EAN | 83JL |
Opis izdelka
Lenovo IdeaPad Pro 5 15AKP10 - 14" - AMD Ryzen AI 7 - 350 - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Italian
| Processor | AMD Ryzen AI 7 350 / 2 GHz, up to 5 GHz / 16 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" OLED 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz |
| Graphics | AMD Radeon 860M |
| Operating System | Windows 11 Home - Italian / English |
| Dimensions (WxDxH) | 31.2 cm x 22.1 cm x 1.55 cm |
| Weight | 1.39 kg |
| Keyboard | Italian |
| Resolution | 2880 x 1800 (2.8K) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: English, Italian / region: Italy |
| Memory | 32 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Colour | Luna grey |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Microsoft Pluton Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Copilot+ PC | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 8000 MT/s |
| Rated Speed | 4000 MHz |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Surface Finish | Aluminium anodising stamping with sandblasting |
| Features | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad, precision glass touchpad |
| Included Accessories | USB-C slim power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Language: English, Italian / region: Italy |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Type | Keyboard, touchpad |
| V-Sync Rate at Max Res. | 120 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 1100 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Capacity | 84 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 |
| CPU | AMD Ryzen AI 7 350 / 2 GHz |
| Max Turbo Speed | 5 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon 860M |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, Windows Hello, fixed focus, ToF sensor |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Keyboard Layout | Italian |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 100 Watt |
| Slots | 1 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 free) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports DisplayPort 2.1) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (8K support) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| Memory Card Reader | Yes (SD Card) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 50 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 66 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Lenovo
notebook Lenovo IdeaPad 320-15IKBRA i7-8550U/8/1Tb/Radeon-530-2Gb/FHD/CAM/W10H
i7-8550U8GB
682,97 €
Lenovo
notebook Lenovo Thinkbook 16 G7 U5-125U/8GB/256GB/16"WUXGA/W11P
8GB
682,97 €
Lenovo
notebook Lenovo V15-IIL i5-1035G1/8/512SSD/FHD/CAM/W10 2l
i5-1035G18GB512GB SSD
682,97 €
Na zalogi
HP
notebook HP 15-fq1675ng i7-1065G7/8/512NVMe/FHD/CAM/W10 1l
i7-1065G78GB
682,97 €