
LENOVOSKU: 73P2622EAN: IBM PC Keyb.USB
IBM Enhanced Performance USB Keyboard, Belgian/FR
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
5,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
The ThinkPlus Enhanced Performance USB Keyboard combines legendary keyboard quality, a two port USB hub for desktop expansion capability, seven programmable keys plus media controls to help increase your productivity. It also features a Blue button. The Access program guides you to a wealth of information and tools to help you set up, understand, maintain, and enhance your ThinkPad notebook or ThinkCentre desktop computer.
Product specifications
| Product Description | Lenovo Enhanced Performance - keyboard - French - business black Input Device |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Features | Palm rest, integrated USB Hub |
| Dimensions (WxDxH) | 46.5 cm x 20 cm x 3.8 cm |
| Weight | 1.3 kg |
| Device Type | Keyboard |
| Connectivity Technology | Wired |
| Keys Qty | 104 |
| Hot Keys Qty | 7 |
| Colour | Business black |
| Interface | USB |
| Hot Keys Function | Multimedia, programmable |
| Localization and Layout | French |
General features
| Device Type | Keyboard |
| Interface | USB |
| Keys Qty | 104 |
| Hot Keys Qty | 7 |
| Hot Keys Function | Multimedia, programmable |
| Localization and Layout | French |
| Features | Palm rest, integrated USB Hub |
| Width | 46.5 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 3.8 cm |
| Weight | 1.3 kg |
Ports
| Interfaces | 2 x USB - 4 pin USB Type A |
| Connections | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - 1 year - carry-in |
Compliance
| Colour | Business black |
| Cables Included | 1 x USB cable |
| Compliant Standards | VCCI, C-Tick, BSMI, IEC950, UL 1950, ICES-003 Class B, FCC Part 15 B, MIC, MOC |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | 10 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 80% |
Input device
| Features | Palm rest, integrated USB Hub |
| Width | 46.5 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 3.8 cm |
| Weight | 1.3 kg |
| Keys Qty | 104 |
| Hot Keys Qty | 7 |
| Localization and Layout | French |
| Hot Keys Function | Multimedia, programmable |
OS Required
| Included Software | Drivers & Utilities |
| OS Required | Microsoft Windows 2000 / XP |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu


