
HPSKU: 1PM64AA
HP USB-C Mini Dock
NovoNa zalogi (6 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
84,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Vær produktiv på farten med en strømlinet portudvidelse i lommestørrelse, der er moderne og funktionel. HP USB-C -minidockingstationen har et moderne, struktureret design og samler gennemløbsopladning og data-, video-, netværks- og enhedstilslutning i en kompakt, bærbar dockingstation.
- Charge your device while you work Deliver pass-through charging to your notebook PC or tablet when you connect its USB-C AC adapter to the dock"s USB-C port.
- Enterprise-class network manageability Support network manageability of your device and the dock with PXE boot support, Wake-on LAN, MAC Address Pass-Through, and LAN/WLAN switching.
- Expand your workspace Drive an external display with HDMI support up to 4K or VGA support up to 1080p. Connect to your Gigabit Ethernet through the RJ-45 port and your accessories through a USB-C or USB port.
- Ultimate mobility Carry the dock by hand with the soft-coated USB-C cable that loops and folds neatly into a channel on the bottom of the dock to become a comfortable wrist strap, or pack it to go in your bag alongside your mobile device.
Product specifications
| Product Description | HP USB-C mini Dock - docking station - USB-C - VGA, HDMI - 1GbE |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 14.5 cm x 5.5 cm x 1.75 cm |
| Weight | 132 g |
| Networking | Gigabit Ethernet |
| Product Type | Docking station |
| Docking Interface | USB-C |
| Video Interfaces | VGA, HDMI |
General features
| Product Type | Docking station |
| Width | 14.5 cm |
| Depth | 5.5 cm |
| Height | 1.75 cm |
| Weight | 132 g |
Ports
| Interfaces | 2 x USB - 4 pin USB Type A ¦ 1 x video - VGA - 15 pin D-Sub (DB-15) ¦ 1 x network - Ethernet - RJ-45 ¦ 1 x audio / video - HDMI - 19 pin HDMI Type A |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
Network
| Data Link Protocol | Gigabit Ethernet |
Compliance
| Cables Included | 1 x USB-C cable |
| Features | Wake on LAN, Preboot Execution Environment (PXE) support, MAC address pass-through |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
HP
Torba za notesnik/tablico 41,6 cm (16″) HP Travel Plus 22L črna (A2CE1AA)
84,07 €

Novo
Wenger
Torba za notesnik 43,9 cm (17,3″) Wenger Legacy Triple Gusset črno/siva (600655)
84,07 €

Novo
Samsonite
Nahrbtnik za notesnik 43,9 cm (17,3″) Samsonite Guardit 2.0 črn (115331-1041)
84,07 €

Novo
Samsonite
Nahrbtnik za notesnik 39,6 cm (15,6″) Samsonite Guardit 2.0 črn (115330-1041)
83,15 €