
HPSKU: 5TW10AA#ABB-08EAN: Docking Station
HP USB-C Dock G5 (2xDP, 1xUSB-C 1xHDMI)
ObnovljenoNa zalogi (50 kos)
77,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Forbind din USB-C aktiverede laptop med dine skærme, tilbehør og netværk med kabel med den fleksible, elegante og pladsbesparende HP USB-C dockingstation G5.
- Administrer nemt dit miljø Medvirk til at sikre og administrere din laptop via fjernadgang med den dockingstation, som har avancerede administrerbare funktioner.
- Få en løsning med et enkelt kabel Tilslut dit tilbehør og op til 3 skærme til dockingstationen. Du skal blot tilslutte din laptop via et enkelt USB-C kabel for at få adgang til dine enheder og lade din pc op.
- Kompakt størrelse Få mere plads på skrivebordet med en kompakt dock, der kun fylder 5 x 5".
- Effektive firmwareopdateringer Spar tid med firmwareopdateringer til din dockingstation, som videresendes til din laptop, når du ikke er på.
Product specifications
| Product Description | HP USB-C Dock G5 - docking station - USB-C - 1GbE |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 12.2 cm x 12.2 cm x 4.5 cm |
| Weight | 680 g |
| Networking | Gigabit Ethernet |
| Power | Power adapter 100 Watt Power Provided |
| Product Type | Docking station |
| Localisation | English / Europe |
| Docking Interface | USB-C |
General features
| Width | 12.2 cm |
| Depth | 12.2 cm |
| Height | 4.5 cm |
| Weight | 680 g |
| Product Type | Docking station |
| Localisation | English / Europe |
Ports
| Interfaces | 4 x PoweredUSB 3.0 ¦ 1 x USB-C (power port) ¦ USB-C ¦ 1 x audio ¦ 1 x network ¦ 2 x display / video - DisplayPort ¦ 1 x display / video - HDMI |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
Network
| Data Link Protocol | Gigabit Ethernet |
Compliance
| Features | Preboot Execution Environment (PXE) support, wake on LAN, MAC address pass-through, security lock slot (cable lock sold separately) |
| Cables Included | 1 x power cable ¦ 1 x power adapter ¦ 1 x USB-C cable - 1 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
Power
| Power Device | Power adapter |
| Power Provided | 100 Watt |
Requirements
| OS Required | Windows 10, Microsoft Windows 7, Google Chrome OS, Apple MacOS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Belkin
Priklopna postaja USB-C => 2x USB 3.0 tip A 1x USB-C PD 3.0 100W HDMI RJ45 1x čitalec kartic (AVC008BTSGY)
77,39 €

Novo
Lenovo
Torba za notesnik 41 cm (16″) Lenovo ThinkPad Professional črna (4X41M69795)
77,61 €

Novo
Port
Priklopna postaja USB-C => PORT Docking Station potovalni
78,24 €

Novo
Goobay
Priklopna postaja USB-C => Goobay 1xHDMI 1xMiniDisplayPort VGA 3xUSB3.0 1xUSB-C PD 60W 1xLAN 1x3,5mm čitalec kartic SD/microSD (62113)
75,68 €