
HPSKU: N3R87AAR#AKR
HP USB Business Slim Keyboard Slovakia
Obnovljeno - odličnoLe še 2 na zalogi!
9,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Get fast data entry and quick USB connectivity with the HP USB Business Slim keyboard.
- Multi-OS compatibility Interact seamlessly with a full-sized keyboard layout that"s optimized for use with multiple operating systems.
- USB connectivity Easily connect the keyboard to any USB port on your PC.
Product specifications
| Product Description | HP Business Slim - keyboard - Slovak Input Device |
| Dimensions (WxDxH) | 43.68 cm x 13.76 cm x 2.1 cm |
| Weight | 600 g |
| Device Type | Keyboard |
| Connectivity Technology | Wired |
| Interface | USB |
| Pricing Type | Remarketed |
| Designed For | HP 290 G3; Chromebox Enterprise G2; Desktop Pro 300 G3, Pro G3; Elite Slice for Meeting Rooms G2, Slice G2; EliteDesk 705 G5, 800 G5; EliteOne 800 G5; ProDesk 400 G6, 405 G4, 600 G5; ProOne 400 G5, 440 G5, 600 G5 |
| Layout | Slovakia |
| Numeric Keypad | Yes |
| Localization and Layout | Slovak |
General features
| Device Type | Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization and Layout | Slovak |
| Region | Slovakia |
| Keyboard Technology | Membrane |
| Features | Numeric keypad |
| Width | 43.68 cm |
| Depth | 13.76 cm |
| Height | 2.1 cm |
| Weight | 600 g |
Compliance
| Cable Length | 1.8 m |
| Pricing Type | Remarketed |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | 10 °C |
| Max Operating Temperature | 50 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
Input device
| Features | Numeric keypad |
| Width | 43.68 cm |
| Depth | 13.76 cm |
| Height | 2.1 cm |
| Weight | 600 g |
| Keyboard Technology | Membrane |
| Layout | Slovakia |
Compatible with
| Designed For | HP 290 G3 ¦ HP Chromebox Enterprise G2 ¦ HP Desktop Pro 300 G3, Pro G3 ¦ HP Elite Slice for Meeting Rooms G2 for Skype Room Systems, Slice G2 Audio Ready with Microsoft Teams Rooms, Slice G2 with Intel Unite, Slice G2 with Microsoft Teams Rooms ¦ HP EliteDesk 705 G5, 800 G5 ¦ HP EliteOne 800 G5 ¦ HP ProDesk 400 G6, 405 G4, 600 G5 ¦ HP ProOne 400 G5, 440 G5, 600 G5 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Logitech
Podloga za miško Logitech Pad Studio Series, grafitna barva (956-000049)
8,76 €

Novo
Logitech
Podloga za miško Logitech Pad Studio Series, roza (956-000050)
8,76 €

Novo
Logitech
Podloga za miško Logitech Pad Studio Series, modra (956-000051)
8,76 €

Novo
Trust
Podloga za miško Trust gel Bigfoot črna (16977)
8,76 €