
HPSKU: 99M76ET#ABD
HP Elitedesk 8 SFF G1 U5-235/16/512GB/W11P
ELITEDESK 8 SFF G1I
NovoLe še 3 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
991,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 235 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | Intel Graphics Dynamic Video Memory Technology |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Novo |
| SKU | 99M76ET#ABD |
Opis izdelka
HP EliteDesk 8 G1i AI - SFF - AI PC - Core Ultra 5 235 3.4 GHz - 16 GB - SSD 512 GB
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 2) 235 / 3.4 GHz (up to 5 GHz, (14-core) |
| RAM | 16 GB (installed) / 128 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hard Drive | SSD 512 GB - PCI Express - M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Dimensions (WxDxH) | 30.3 cm x 30.8 cm x 10 cm |
| Weight | 3.74 kg |
| Networking | 1GbE |
| Power | (50/60 Hz) |
| Storage Controller | SATA/NVMe (SATA 6Gb/s / PCIe 4.0 x4 (NVMe)) |
| Graphics Controller | Intel Graphics Dynamic Video Memory Technology - up to 6 TOPS |
| Audio Output | Stereo |
| Type | SSD - M.2 |
| Localisation | Language: German / region: Germany |
| Cache Memory | 24 MB L3 Cache |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro English / German |
| Cache Per Processor | 24 MB |
| Colour | Jack black |
| Software Included | HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Client Management Script Library (free download), myHP, Touchpoint Customiser for Commercial, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP Desktop Support Utilities, HP Easy Clean, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Patch Assistant (free download), HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Easy Clean Keyboard Driver, HP Driver Packs (free download), HP UEFI BIOS Certification level 2.7B |
| Processor Main Features | Intel Turbo Boost Technology 2, Intel Smart Cache |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC |
| Product Form Factor | SFF |
| Built-in Devices | Speaker |
| Sensors | HP Tamper Lock |
| Embedded Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Bays | 1 (total) / 1 (free) x internal 3.5" ¦ 1 (total) / 1 (free) x external 5.25" Slim Line |
| Slots | 4 (Total) / 3 (empty) |
| Interfaces | 3 x USB 2.0 (3 rear) (two of them with wake functionality) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 (2 rear) ¦ 4 x USB 3.2 Gen 2 (4 in front) ¦ 2 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (2 front) (charging) ¦ 2 x DisplayPort 2.1 (2 rear) ¦ 1 x headphones/microphone (1 in front) (CTIA and OMTP headset support) ¦ 1 x audio line-out/line-in (1 rear) ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) ¦ 1 x HDMI |
| Installed Size | L3 Cache - 24 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Effective Memory Speed | 2800 MHz |
| Rated Memory Speed | 2800 MHz |
| Form Factor | DIMM 288-pin |
| Features | NVM Express (NVMe) |
| Configuration Features | 1 x 16 GB |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Remote Management Protocol | SNMP 2 |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), padlock loop, chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Device Type | Power supply |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 280 Watt |
| Efficiency | 92% |
| Power Factor Correction | Yes (active) |
| Min Operating Temperature | 10 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% RH (non-condensing) |
| Controller Interface Type | SATA 6Gb/s / PCIe 4.0 x4 (NVMe) |
| Software | HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Client Management Script Library (free download), myHP, Touchpoint Customiser for Commercial, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP Desktop Support Utilities, HP Easy Clean, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Patch Assistant (free download), HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Easy Clean Keyboard Driver, HP Driver Packs (free download), HP UEFI BIOS Certification level 2.7B |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | Intel Graphics Dynamic Video Memory Technology - up to 6 TOPS |
| Video Interfaces | HDMI, DisplayPort |
| HDCP Compatible | Yes |
| Sound Output Mode | Stereo |
| Max Sampling Rate | 192 kHz |
| Capacity | 1 x 512 GB |
| Interface Type | PCI Express |
| Width | 30.3 cm |
| Depth | 30.8 cm |
| Height | 10 cm |
| Shipping Width | 20 cm |
| Shipping Depth | 49.9 cm |
| Shipping Height | 39.4 cm |
| Shipping Weight | 5.92 kg |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 2) 235 |
| Clock Speed | 3.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 5 GHz |
| Number of Cores | 14-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| L2 cache | 26 MB |
| CPU Upgradability | Upgradable |
| Chipset Type | Intel Q870 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 13 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 27 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Računalnik Lenovo Mini M70q G4 i5-13400T/16GB/1TB/HDMI DP /90W-89%/Win11Pro črna 12E30017ZY
i516GB
990,84 €

Novo
Lenovo
Računalnik AIO Lenovo 60,5 cm 23,8" 1920x1080 ThinkCentre neo 50a G5 i5-13420H/16GB /512GB/Intel UHD HDMI 1xUSB-C/90W-89%/Win11Pro Luna Grey (12SD000XZY)
i516GB512GB SSD
992,07 €

Obnovljeno
HP
Del. Postaja RNW TWR HP Z1 G5 i7-9700 / 16GB / SSD256GB + HDD1TB / DVD / WLAN / BT / RTX2070 / WIN 10 Pro / HP Renew / 36m garancije (680P7E8)
I716GBHDD1TB
986,83 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
PD 4 TWR G1i U7 265/32GB/1TBM2/GC/WI/W11P
980,00 €