
HPSKU: 6N4E2AA#ABBEAN: HP Monitor
HP E27 G5 - E-Series 27" Monitor - FHD/IPS/DP
NovoNa zalogi (5 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
149,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
HP E27 G5 - E-Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 27"
| Dimensions (WxDxH) | 61.2 cm x 22.7 cm x 54.6 cm - with stand |
| Weight | 6.96 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 8000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Compliant Standards | VCCI, BSMI, GS, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, E-Standby, KC, CECP, CEL, EAC, ISC, SEPA, BIS, ICE, NRCS, Ukraine, UAE, Australian-New Zealand MEPS, Vietnam MEPS, TGM, Energy Star |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Black, black and silver (stand) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class D |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified |
| Pixel Pitch | 0.3113 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Haze 25%, anti-glare 3H hardness |
| Power Consumption (On mode) | 17 W |
| Dimensions (WxDxH) - with stand | 61.2 cm x 22.7 cm x 54.6 cm |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1372212 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 27" |
| Pixel Per Inch | 82 |
| Vertical Refresh Rate | 50 - 75 Hz |
| Horizontal Refresh Rate | 30 - 85 kHz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | LED backlight |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), detachable stand, VESA interface support |
| Service & Support | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
| Cables Included | 1 x HDMI cable - 1.8 m ¦ 1 x DisplayPort 1.2 cable - 1.8 m ¦ 1 x USB-B to USB-A cable - 1.8 m |
| Backlight Life | 30,000 hours |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 17 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 30 Watt |
| Power Consumption (Max) | 50 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Included Software | HP Display Center |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% (non-condensing) |
| Interfaces | DisplayPort 1.2 (HDCP) ¦ HDMI (HDCP) ¦ USB-B ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 (Type A) ¦ USB 3.2 Gen 1 (Type A (power only)) |
| Dimensions & Weight Details | With stand - width: 61.2 cm - depth: 22.7 cm - height: 54.6 cm - weight: 6.96 kg ¦ Without stand - width: 61.17 cm - depth: 4.64 cm - height: 36.33 cm - weight: 4.83 kg |
| Shipping Width | 69.9 cm |
| Shipping Depth | 16 cm |
| Shipping Height | 44.6 cm |
| Shipping Weight | 10.88 kg |
| Tilt Angle | -5/+20 |
| Swivel Angle | 90 |
| Rotation Angle | 180 |
| Height Adjustment | 150 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Iiyama
Monitor Iiyama 60,5 cm (23,8") GB2445HSU-B1 1920x1080 Gaming 100Hz IPS 1ms HDMI DisplayPort 2xUSB2.0 Pivot Zvočniki sRGB100% FreeSync G-Master
148,75 €

Novo
Philips
Monitor Philips 68,6 cm (27,0") 27M1N3200ZA 1920x1080 Gaming 165Hz IPS 1ms 2xHDMI DisplayPort Pivot Zvočniki 2x5W 3H sRGB122% AdaptiveSync
149,72 €

Novo
AOC
Monitor AOC 68,5 cm (27,0") 27B2QAM 1920x1080 75Hz VA 4ms VGA HDMI DisplayPort zvočniki AdaptiveSync
149,72 €

NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo R25i-30 24,5" FHD Monitor - HDMI, DP
148,00 €