
HPSKU: 6H1A4AAR_N
HP 920 Ergonomic Wireless Mouse
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (5 kos)
53,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
The HP Ergonomic Vertical Mouse keeps your hand in a more relaxed, natural upright position as you click, drag, and scroll through your day.
- Komfort, der klikker Hold din skulder, nakke og underarm mere afslappet hele dagen. HP Ergonomic Vertical Mouse med aftagelig håndledsstøtte er designet til at reducere muskelaktiviteten med 12 % og er certificeret af Human Factors og US Ergonomics. Den unikke, opretstående form gør enhver bevægelse ubesværet.
- Bliv på sporet Vær produktiv overalt med en mus, der kan spores på stort set alle overflader. Uanset om du er logget ind ved skrivebordet, sofabordet, sofaen eller køkkenøen, har du styr på tingene takket være denne enheds følsomme sensor til flere overflader, som ikke går glip af et klik. En lang batterilevetid betyder, at en dag uden oplader ikke er en dag uden mus, og fem programmerbare knapper sikrer, at du aldrig går glip af et beat.
- Skift enhed med et klik Fra stationær til bærbar til tablet og tilbage igen - denne ergonomiske mus holder forbindelsen til op til tre enheder ad gangen ved hjælp af HP Unifying Dongle eller Bluetooth 5.0.
- HP Unifying-dongle Opret forbindelse til dine enheder med den lille HP Unifying USB-dongle.
- Aftagelig håndledsstøtte Magnetisk håndledsstøtte til komfort hele dagen.
- Opbevaring af dongle Lige der, når du har brug for den. Når du bruger Bluetooth eller er på farten, kan din HP Unifying Dongle gemmes væk inde i musen.
Product specifications
| Product Description | HP 920 - mouse - 2.4 GHz, Bluetooth 5.3 - black |
| Manufacturer Warranty | 2-year warranty |
| Features | Multi SurfaceTracking, rechargeable battery, channel LED |
| Dimensions (WxDxH) | 10 cm x 17 cm x 7.7 cm |
| Weight | 167 g |
| OS Required | Windows 11, Windows 10, Apple macOS 10.13 or later, Google Chrome OS |
| Device Type | Mouse - ergonomic |
| Connectivity Technology | Wireless - 2.4 GHz, Bluetooth 5.3 |
| Buttons Qty | 6 |
| Movement Resolution | 4000 dpi |
| Colour | Black |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
General features
| Device Type | Mouse |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
| Ergonomic Design | Yes |
| Width | 10 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 7.7 cm |
| Weight | 167 g |
| Colour | Black |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
Compliance
| Included Accessories | USB dongle, USB-C charging cable |
| Compliant Standards | CB, IC, IFT, NOM, RCM, WPC, SDPPI, NTC, IMDA, sDoC, BSMI, NCC, SRRC, SIRIM, TRA, EAC, TRC, ICASA, BQB, KCC, VCCI, UL, ANATEL, TELEC, Subtel, CONATEL, CITRA, CEC, FCC ID, UkrTEST |
Software
| Software Included | HP Accessory Center |
| OS Required | Windows 11, Windows 10, Apple macOS 10.13 or later, Google Chrome OS |
Input device
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interface | 2.4 GHz, Bluetooth 5.3 |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Buttons Qty | 6 |
| Movement Resolution | 4000 dpi |
| Features | Multi SurfaceTracking, rechargeable battery, channel LED |
Shipping dimensions
| Shipping Width | 11.5 cm |
| Shipping Depth | 18.5 cm |
| Shipping Height | 11.7 cm |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu


