
HPSKU: B28F5UT#ABBEAN: HP Monitor
HP 527pf Pro FHD/IPS/HDMI - 27'' Monitor
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
147,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
HP 527pf - Series 5 Pro - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - Smart Buy
| Dimensions (WxDxH) | 61.17 cm x 22.9 cm x 54.31 cm - with stand |
| Weight | 6.1 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Response Time | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Contrast Ratio | 1500:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), detachable stand, VESA interface support |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Compliant Standards | VCCI, BSMI, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, ICES, cTUVus, TUV Bauart, CEC, KC, CECP, EAC, ISC, CEL Grade 2, SEPA, BIS, low halogen, NRCS, Mexico Energy label, Australian-New Zealand MEPS, Vietnam MEPS, South Africa Energy Label, Korea MEPS, Low Blue Light certified (LBL), Ukraine NSoC, UAE RoHS, Ukraine EE, UAE ECAS |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 120 Hz |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.3114 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Dimensions (WxDxH) - with stand | 61.17 cm x 22.9 cm x 54.31 cm |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 27" |
| Built-in Devices | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Pixel Per Inch | 82 |
| Vertical Refresh Rate | 50 - 120 Hz |
| Horizontal Refresh Rate | 30 - 138 kHz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | Edge-lit LED |
| Backlight Life | 30,000 hours |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption (Typical) | 22 Watt |
| Power Consumption (Max) | 60 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Included Software | HP Client Management Script Library, HP Display Center |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% RH (non-condensing) |
| Interfaces | DisplayPort 1.2 (HDCP) ¦ HDMI (HDCP 1.4) ¦ USB-B upstream ¦ 4 x USB 3.2 Gen 1 downstream (1 charging) |
| Dimensions & Weight Details | With stand - width: 61.17 cm - depth: 22.9 cm - height: 54.31 cm ¦ Without stand - width: 61.17 cm - depth: 7.41 cm - height: 35.57 cm - weight: 4.4 kg |
| Shipping Width | 69.9 cm |
| Shipping Depth | 16 cm |
| Shipping Height | 44.6 cm |
| Shipping Weight | 9 kg |
| Tilt Angle | -5/+20 |
| Swivel Angle | 90 |
| Rotation Angle | 180 |
| Height Adjustment | 150 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Tesla
TV sprejemnik Tesla 32,0" 81 cm 32M335BHS 1366x768 LED SMART 3xHDMI 2xUSB WiFi 60Hz
147,16 €

Novo
Asus
Monitor Asus 60,5 cm (23,8") VA24EQSB-W 1920x1080 75Hz IPS 5ms VGA HDMI DisplayPort 2xUSB3.2 Pivot Zvočniki NTSC72% Bele barve
146,82 €

Novo
AOC
Monitor AOC 60,5 cm (23,8") 24P1 PRO 1920x1080 IPS 5ms VGA DVI HDMI DisplayPort 4xUSB3.0 Pivot Zvočniki sRGB107%
147,79 €

Novo
Iiyama
Monitor Iiyama 60,5 cm (23,8") XUB2492HSU-B6A 1920x1080 100Hz IPS 0,4ms HDMI DisplayPort 4xUSB3.2 Pivot Zvočniki 2H sRGB99% ProLite
147,79 €