
HPSKU: 1FU87AA-02
HP 256GB M.2 2280 PCIe NVMe
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
36,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Maksimér den ledige lagerplads på din HP 600/700/800 Series Notebook-pc med HP 256GB TLC PCI-e 3x4 NVMe M.2 SSD-drev, en innovativ løsning, der giver den samme HP-kvalitet og ydeevne som den bærbare pc"s fabrikskonfigurerede SSD-drev.
Product specifications
| Product Description | HP - SSD - 256 GB - PCIe 3.0 x4 (NVMe) |
| Form Factor | M.2 |
| Features | NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Type | Solid state drive - internal |
| Capacity | 256 GB |
| Interface | PCIe 3.0 x4 (NVMe) |
| Designed For | EliteBook 725 G4, 735 G5, 735 G6, 745 G4, 745 G5, 745 G6, 755 G4, 755 G5, 820 G4, 830 G5, 840 G4, 840 G5, 840 G6, 840r G4, 850 G4, 850 G5, 850 G6; EliteBook x360; ProBook 640 G3, 640 G4, 640 G5, 645 G3, 645 G4, 650 G3, 650 G4, 650 G5, 655 G3; Spectre x360 Laptop; ZBook 14u G4, 14u G5, 14u G6, 15 G4, 15 G5, 15u G5, 15u G6, 17 G4, 17 G5, Studio G4, Studio G5, Studio x360 G5 |
| NAND Flash Memory Type | Triple-level cell (TLC) |
General features
| Device Type | Solid state drive - internal |
| Capacity | 256 GB |
| NAND Flash Memory Type | Triple-level cell (TLC) |
| Form Factor | M.2 |
| Interface | PCIe 3.0 x4 (NVMe) |
| Features | NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
Compatible with
| Designed For | HP EliteBook 725 G4 Notebook, 735 G5 Notebook, 735 G6 Notebook, 745 G4 Notebook, 745 G5 Notebook, 745 G6 Notebook, 755 G4 Notebook, 755 G5 Notebook, 820 G4 Notebook, 830 G5 Notebook, 840 G4 Notebook, 840 G5 Notebook, 840 G6 Notebook, 840r G4 Notebook, 850 G4 Notebook, 850 G5 Notebook, 850 G6 Notebook ¦ HP EliteBook x360 830 G5 Notebook, 830 G6 Notebook ¦ HP ProBook 640 G3 Notebook, 640 G4 Notebook, 640 G5 Notebook, 645 G3 Notebook, 645 G4 Notebook, 650 G3 Notebook, 650 G4 Notebook, 650 G5 Notebook, 655 G3 Notebook ¦ HP Spectre x360 Laptop 15-ch006tx ¦ HP ZBook 14u G4 Mobile Workstation, 14u G5 Mobile Workstation, 14u G6 Mobile Workstation, 15 G4 Mobile Workstation, 15 G5 Mobile Workstation, 15u G5 Mobile Workstation, 15u G6 Mobile Workstation, 17 G4 Mobile Workstation, 17 G5 Mobile Workstation, Studio G4 Mobile Workstation, Studio G5 Mobile Workstation, Studio x360 G5 Mobile Workstation |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
RivaCase
Nahrbtnik za notesnik 35,5 cm (14″) RivaCase siv (7723 GREY)
36,03 €

Novo
Everiki
Torba za notesnik 43,9 cm (17,3″) Everiki Advance črna (EKB407NCH17)
36,03 €

Novo
Targus
Torba za notesnik 18" Targus CN418EU črna/rdeča (CN418EU)
36,03 €

Novo
RivaCase
Nahrbtnik za notesnik 35,5 cm (14″) RivaCase črn (8524 BLACK)
36,03 €