
HPSKU: 9C2H1AA
HP 14 Convertible Laptop Backpack Tote
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
31,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Uanset om du er på farten til arbejde eller fritid, kan du holde din teknologi tæt på med en funktionel letvægtstaske, der kan tilpasses din stil og dit behov. Konverter den fra en 14" laptop-rygsæk til en tote bag, foldet taske eller håndtaske, så du kan tage den med dig, uanset hvad du laver, og hvor du skal hen.
- Versatile design The HP laptop backpack tote is a convertible accessory that seamlessly transitions from a backpack to a tote, offering flexibility for various occasions and needs.
- Ample storage Equipped with multiple compartments including a padded laptop compartment, RFID pocket, accessory pocket, and more, this backpack tote provides ample space for all essentials, ensuring everything is organized and easily accessible.
- Durable and eco-friendly materials Crafted from 100% post-consumer recycled plastic and 100% recycled paper, this backpack tote not only offers durability but also demonstrates HP Inc."s commitment to sustainability.
- Enhanced protection Features such as the RFID blocking pocket and water-resistant material safeguard your belongings against electronic theft and damage from the elements, providing peace of mind during travel.
- Comfortable carrying options With shoulder carrying straps and a trolley strap, this backpack tote ensures comfort and convenience during transport, making it an ideal choice for professionals on-the-move.
Product specifications
| Product Description | HP - notebook carrying backpack/tote - convertible |
| Features | RFID blocking pocket, water resistant |
| Dimensions (WxDxH) | 35 cm x 13 cm x 42 cm |
| Weight | 770 g |
| Product Type | Notebook carrying backpack/tote - convertible |
| Product Material | PE foam, polyester, 100% post-consumer recycled plastic, 100% recycled paper |
| Colour | Black, taupe |
| Notebook Compatibility | 14.1" |
| Carrying Strap | Trolley strap, shoulder carrying straps |
General features
| Product Type | Notebook carrying backpack/tote - convertible |
| Product Material | PE foam, polyester, 100% post-consumer recycled plastic, 100% recycled paper |
| Width | 35 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 42 cm |
| Weight | 770 g |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 35 cm x 13 cm x 42 cm / 830 g |
| Notebook Compatibility | 14.1" |
| Notebook Compatibility Dimensions | 32.5 cm x 22.6 cm x 1.9 cm |
| Additional Compartments | Accessory pocket, RFID pocket, pen loop, quick access pocket, padded laptop compartment, documents |
| Features | RFID blocking pocket, water resistant |
| Carrying Strap | Trolley strap, shoulder carrying straps |
| Closure Type | Zipper |
| Lining Material | 100% polyester |
| Capacity | 18 litres |
| Colour | Black, taupe |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Inter-Tech
Hišni polnilec 100-240V => 1x USB-C 100W PD 1,80m PD-2100 črn Inter-Tech
31,24 €

Novo
Lenovo
Napajalnik za prenosnik Lenovo ThinkPad 65w Slim - slim Tip (0A36262)
30,61 €

Novo
HP
Nahrbtnik za notesnik 39,6 cm (15,6″) HP Prelude siv (1E7D6AA)
30,48 €

Novo
Port
Torba za notesnik 43,9 cm (17,3″) Port Hanoi II črna (105065)
30,48 €