
HPSKU: 827053-001-02EAN: 827053-001
HP 128GB M.2 SSD 3 TLC
NovoNa zalogi (14 kos)
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
40,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Product specifications
| Product Description | HP - SSD - 128 GB - SATA 6Gb/s |
| Form Factor | M.2 2280 |
| Features | Device Initiated Power Management (DIPM), TRIM support, DEVSLP SATA low power mode, ATA security |
| Dimensions (WxDxH) | 22 mm 3.7 mm |
| Weight | 10 g |
| Type | Solid state drive - internal |
| Data Transfer Rate | 600 MBps |
| Capacity | 128 GB |
| Interface | SATA 6Gb/s |
| Designed For | ProBook 450 G3 Notebook, 470 G3 Notebook |
| NAND Flash Memory Type | Triple-level cell (TLC) |
General features
| Device Type | Solid state drive - internal |
| Capacity | 128 GB |
| NAND Flash Memory Type | Triple-level cell (TLC) |
| Form Factor | M.2 2280 |
| Interface | SATA 6Gb/s |
| Features | Device Initiated Power Management (DIPM), TRIM support, DEVSLP SATA low power mode, ATA security |
| Width | 22 mm |
| Height | 3.7 mm |
| Weight | 10 g |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
Data Rate
| Drive Transfer Rate | 600 MBps (external) |
| Internal Data Rate | 520 MBps (read) / 140 MBps (write) |
Compatible with
| Designed For | HP ProBook 450 G3 Notebook, 470 G3 Notebook |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu



