
SamsungSKU: EP-TA800XBEGWWEAN: 8801643979393
Hišni polnilec Samsung 25W EP-TA800 220V => USB-C + kabel USB-C 1m (EP-TA800XBEGWW)
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
28,21 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Samsung EP-TA800. Vrsta polnjenja: Notranji, Vir napajanja: AC, Združljivost polnilnika: Mobilni telefon. Vhodna napetost: 100 - 240 V, Maksimalna izhodna napetost: 11 V. USB Type-C število vrat: 1, hitro polnjenje. Dolžina kabla: 1 m, barva izdelka: črna
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Vrsto polnjenja | notranji prostor |
| Vir energije | AC |
| Združljivost polnjenja | Priročno |
| Vhodna napetost | 100 - 240 V |
| Največja izhodna napetost | 11 V |
| USB Type-C Število vrat | 1 |
| Hitro polnjenje | Da |
| Dolžina kabla | 1 m |
| barva izdelka | Črna |
| Obsežne podrobnosti | |
| Storitve | |
| Vrsto polnjenja | notranji prostor |
| Združljivost polnjenja | Priročno |
| Vir energije | AC |
| USB Type-C Število vrat | 1 |
| Hitro polnjenje | Da |
| USB napajalnik do | 25 W |
| Kompatibilnost | Galaxy S10 5G, A80, A70 |
| Država izvora | Vietnam |
| Oblikovanje | |
| barva izdelka | Črna |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Uspešnost | |
| Vhodna napetost | 100 - 240 V |
| Največja izhodna napetost | 11 V |
| Izhodni tok | 3000 mA |
| Masa in dimenzije | |
| Široko | 474 mm |
| globina | 262 mm |
| Višina | 781 mm |
| Masa | 50 g |
| Podatki o embalaži | |
| Priloženi kabli | USB Type-C v USB Type-C |
| Druge funkcije | |
| Navodila | Da |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Icy Box
Priklopna postaja USB-C => Icy Box IB-ADK4026-CPD 1xHDMI 3xUSB3.0 USB-C 100W čitalec kartic SD/microSD (IB-ADK4026-CPD)
28,06 €

Novo
LC Power
Napajalnik za prenosnik univerzalni 65W LC Power LC-NB-PRO-65 (10 adapterjev)
28,06 €

Novo
HP
Torba za notesnik 41,6 cm (16″) HP Everyday Odyssey temno siv (A08KKAA)
28,63 €

Novo
HP
Torba za notesnik 39,6 cm (15,6″) HP Prelude Pro Recycled črna (1X645AA)
28,63 €