
DIVSKU: 988913890EAN: SSD
Goobay SSD Bracket / Tray 2.5'' -> 3.5" White
NovoNa zalogi (30 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
3,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Product specifications
| Product Description | goobay storage bay adapter |
| Dimensions (WxDxH) | 10 cm x 10 cm x 1 cm |
| Weight | 60 g |
| Product Type | Storage bay adapter |
| Colour | Beige |
| Bay Compatibility | 3.5" |
General features
| Product Type | Storage bay adapter |
| Bay Compatibility | 3.5" |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 1 cm |
| Weight | 60 g |
| Colour | Beige |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu



