
HPSKU: 98K39ETR#ABU
Fury 16 G11 i9-14900HX/32GB/1TBM2/WUXGA/R4/C/W11P
ZBOOK FURY 16 G11
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
2530,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i9 i9-14900HX |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Grey |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 98K39ETR#ABU |
Opis izdelka
HP ZBook Fury 16 G11 Mobile Workstation - 16" - Intel Core i9 - i9-14900HX - 32 GB RAM - 1 TB SSD - UK - remarketed
| Processor | Intel Core i9 (14th Gen) - i9-14900HX / 2.2 GHz, up to 5.8 GHz / 36 MB Cache |
| RAM | 32 GB (1 x 32 GB) |
| Display | 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz - 142 ppi |
| Graphics | NVIDIA RTX 4000 Ada / Intel UHD Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - English |
| Dimensions (WxDxH) | 36.3 cm x 25 cm x 2.86 cm |
| Weight | 2.35 kg |
| Battery | 8-cell |
| Keyboard | UK |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, Quiet-Touch keys, glass clickpad, 3-button touchpad, spill-resistant |
| Networking | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: English / region: United Kingdom |
| Input Device | Keyboard, touchpad |
| Memory | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Video Memory | 12 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe, TLC, SED |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Max RAM Supported | 128 GB |
| Technology | 8-cell lithium polymer |
| Speed | 2800 MHz |
| Rated Speed | 2800 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 4 |
| Empty Slots | 3 |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC), Self-Encrypting Drive |
| Integrated Options | Hall sensor, HP Tamper Lock |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 230 Watt Smart PFC Slim AC Adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: English / region: United Kingdom |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 200 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 0.75 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 1.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Recovery Manager, HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, Windows Defender, HP Secure Erase, HP Security Manager, HP Device Access Manager, HP JumpStart, HP PC Hardware Diagnostics, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Manageability Integration Kit, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Recover Gen3, HP Sure Run Gen3, HP BIOSphere Gen6, HP Noise Cancellation Software, HP Native Miracast Support, HP Admin, HP Easy Clean, HP Smart Support, HP Client Security Suite Gen7, HP Sure Start Gen6, HP Data Science Stack, HP Services Scan, Bing search for IE11, Adobe Creative Cloud, Battery Health Manager |
| Type | Keyboard, touchpad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Pixel Density (ppi) | 142 |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 95 Wh |
| Wireless | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE200 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Intel I219-V |
| Remote Management Protocol | SNMP 2 |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 55.2 cm x 6.9 cm x 34.5 cm |
| CPU | Intel Core i9 (14th Gen) i9-14900HX / 2.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.8 GHz |
| Number of Cores | 24-core |
| Cache | L3 - 36 MB |
| Chipset | Intel WM790 |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX 4000 Ada / Intel UHD Graphics |
| Camera | Yes - HD |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera |
| Sound | Dual stereo speakers, HP World Facing Microphone / dual-array digital microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | UK |
| Input | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 230 Watt, 19.5 V, 25 A |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Mini DisplayPort 1.4a ¦ LAN (RJ-45) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Memory Card Reader | Yes (SD Card, SDHC Card, SDXC Card, SDUC Card) |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
Studio G11 U7-165H/64GB/1TBM2/WUXGA/R3/F/C/W11P
2530,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
Fury 16 G11 i9-14900HX/32GB/1TB/WUXGA/4A/F/W11P
2530,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
PriporočamoHP
ZB Fury G1i 16 U7-255HX/32GB/1TBM2/WUXGA/2B/C/W11P
Intel Core Ultra 7 255HX32GB1TB SSD NVMe M.2
2520,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB Fury G1i 16 U7-255HX/32GB/1TBM2/WUXGA/2B/C/W11P
Intel Core Ultra 7 255HX32GB1TB SSD NVMe M.2
2520,00 €