
HPSKU: 98P16ETR#UUZ
Firefly 14 G11A R9-8945HS/32GB/1TBM2/WQXGA/C/W11P
ZBOOK FIREFLY 14 G11
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
1392,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 9 8945HS |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 780M |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | SW |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 98P16ETR#UUZ |
Opis izdelka
HP ZBook Firefly 14 G11 A Mobile Workstation - AI PC - 14" - AMD Ryzen 9 - 8945HS - 32 GB RAM - 1 TB SSD - 5G LTE, NR - Swiss - remarketed
| Processor | AMD Ryzen 9 8945HS / 4 GHz, up to 5.2 GHz / 16 MB Cache |
| RAM | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Display | 14" WLED HP SureView 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | AMD Radeon 780M |
| Operating System | Windows 11 Pro - German / French / Italian / English |
| Dimensions (WxDxH) | 31.56 cm x 22.43 cm x 1.99 cm |
| Weight | 1.4 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | Swiss |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, glass clickpad, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: German, French, Italian / region: Switzerland |
| Input Device | Keyboard, ClickPad |
| Memory | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Service Provider | Service not included |
| Pricing Type | Remarketed |
| Wireless Broadband (WWAN) | 5G LTE, 5G NR |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| AI Level | AI PC |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | UMTS, LTE, 5G NR |
| Speed | 5600 MHz |
| Rated Speed | 5600 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Integrated Options | Hall sensor, thermal sensor, adaptive colour sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 65W USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: German, French, Italian / region: Switzerland |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Recovery Manager, HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP Client Catalog, HP Client Security Manager, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Manageability Integration Kit, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP QuickDrop, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, myHP, HP Noise Cancellation Software, HP ZCentral Remote Boost Software, HP Native Miracast Support, HP Image Assistant Gen5 (free download), HP SureRun Gen4, HP Sure Recover with Embedded Reimaging Gen4, Microsoft Bitlocker Encryption, HP TPM Configuration Utility, HP Programmable Key, HP Touchpoint Customizer, HP Image Assistant Gen4.6, HP Smart Support, HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Patch Assistant (free download), HP Sure Start Gen6, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Bing search for IE11, HP Driver Packs (free download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 800 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Privacy Technology | HP SureView |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 56.04 Wh |
| Wireless | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | MediaTek RZ616 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 48.3 cm x 6.9 cm x 30.5 cm |
| Receiver | GPS/A-GPS/Galileo/GLONASS/BeiDou/QZSS |
| CPU | AMD Ryzen 9 8945HS / 4 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.2 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon 780M |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, 88° view, HP Auto Frame |
| Sound | Dual stereo speakers, HP World Facing Microphone / dual-array digital microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | Swiss |
| Input | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 available) |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Generation | 5G |
| Controller | Intel 5G Solution 5000 - M.2 3042 |
| Max Transfer Rate | 4.67 Gbps |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 16 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 39 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB X G1i 14 U7-258V/32GB/1TBM2/2.5K/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 7 258V32GB1TB SSD NVMe
1392,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB X G1i 14 U7-258V/32GB/1TBM2/2.5K/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 7 258V32GB1TB SSD NVMe
1392,00 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") ThinkBook 16 G7 1920x1200 IPS 300nit Ultra 7-155H/32GB/SSD1TB/BL/FP/ALU-ABS/Intel Arc/Win11Pro (21MS004DSC)
32GB1TB SSD
1391,03 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB X G1i 14 U7-268V/32GB/2TBM2/WUXGA/MT/F/B/C/W11P
1391,00 €