HPSKU: B66TZATR#ABD
EB X G1i 14 U5-228V/32GB/512M2/WUXGA/5G/F/B/C/W11P
ELITEBOOK X G1I 14" INTEL AI
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
1279,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 228V |
| Disk | 512GB SSD NVMe |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics 130V |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | B66TZATR#ABD |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB X G1i 14 U5-238V/32GB/512M2/2.5K/F/B/C/W11P
1279,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1i 16 U5-235H/32GB/1TBM2/2.5K/F/B/C//W11P
1279,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
T14 G6 U7-255U/16GB/512M2/WUXGA/4U/B/C/W11P
Intel Core Ultra 7 255U16GB512GB SSD NVMe M.2
1279,00 €

Novo
Asus
Prenosnik Asus 35,5 cm (14,0") ExpertBook B3 Flip 1920x1080 VA na dotik 400nit Core 5-120U/16GB/SSD1TB/BL/Pisalo/Intel UHD/Win11Pro (90NX07N1-M00DM0)
16GB1TB SSD
1279,94 €