
HPSKU: CW8S4ETR#BCM
EB 8 G1i 14 U5-228V/32GB/1TBM2/WUXGA/F/B/C/W11P
ELITEBOOK 8 G1I 14" INTEL AI
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
1165,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 228V |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics 130V |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | CZ/SK |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | CW8S4ETR#BCM |
Opis izdelka
HP EliteBook 8 G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - 14" - Intel Core Ultra 5 - 228V - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Czech/Slovak
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 2) - 228V / 2.1 GHz, up to 4.5 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics 130V - up to 53 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - Czech / Slovak / English |
| Dimensions (WxDxH) | 31.56 cm x 22.2 cm x 1.55 cm |
| Weight | 1.46 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | Czech/Slovak |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, Copilot key, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook - 174-degree hinge design |
| Localisation | Language: Czech, Slovak / region: Czech Republic, Slovakia |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 32 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Colour | Glacier silver |
| Bundled Services | HP 3 years Onsite Notebook Support |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold, EPEAT Climate+ |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | Copilot+ PC |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 8533 MT/s |
| Rated Speed | 8533 MT/s |
| Main Storage | 1 TB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Ambient light sensor, hall sensor, HP Tamper Lock, colour sensor, thermal sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Included Accessories | HP 65 Watt Halogen Free USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Localization | Language: Czech, Slovak / region: Czech Republic, Slovakia |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP BIOS Recovery, HP Smart Support, Poly Lens management software, Windows Hello, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download), HP UEFI BIOS Certification level 2.7B |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 62 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE201 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 2) 228V / 2.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.5 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Performance Cores | 4 |
| Efficient Cores | 4 |
| Cache | L3 - 8 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics 130V - up to 53 TOPS |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | Czech/Slovak |
| Input | AC 100-240 V (47 - 63 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ HDMI ¦ USB 3.2 Gen 1 (powered) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+ | Yes |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, recycled metal |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 40 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 97 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1i 14 U5-235U/32GB/1TBM2/WUXGA/F/B/C/W11P
1165,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 6 G1i 16 U5-235U/32GB/1TBM2/WUXGA/4G/MT/C/W11P
1167,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1i Flip 13 U5-225U/32GB/512M/WUXGA/MT/F/W11P
1163,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB Ultra G1i 14 U5 228V/32GB/1TBM2/2.8K/MT/CW11P
Intel Core Ultra 7 258V32GB1TB SSD NVMe M.2
1167,00 €