
LENOVOSKU: 21MA000PMH-SEAN: 21MA
E16 G2 U7-155H/32GB/1TBM2/WUXGA/F/C(IR)/W11P
THINKPAD E16 G2
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
698,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | US/I |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 21MA000PMH-S |
| EAN | 21MA |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad E16 Gen 2 - AI Ready - 16" - Intel Core Ultra 7 - 155H - 32 GB RAM - 1 TB SSD - English - Europe
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 1) - 155H / 1.4 GHz, up to 4.8 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Display | 16" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Dutch / English / French / German / Italian |
| Dimensions (WxDxH) | 35.61 cm x 24.77 cm x 1.985 cm |
| Weight | 1.81 kg |
| Keyboard | English - Europe |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 1 year - pick-up and return ¦ Extended warranty - 2 years - pick-up and return |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Notebook - AI Ready - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English, German, French, Dutch / region: Netherlands |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Colour | Black |
| Bundled Services | 2 Years Lenovo Depot Support, CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 1 TB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 214 kg carbon emissions |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Service & Support | Base warranty - 1 year - pick-up and return ¦ Extended warranty - 2 years - pick-up and return |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Communications controls |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Language: English, German, French, Dutch / region: Netherlands |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +85 / -85 |
| Vertical Viewing Angle | +85 / -85 |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 57 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | M.2 Card |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Intel I219-V |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 1) 155H / 1.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Cache | 24 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Video System Features | Functions as Intel graphics (for single-channel memory) |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, hybrid FHD/IR camera |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Senary SN6141 |
| Audio Features | Output: Harman audio technology; Input: smart noise-cancelling |
| Keyboard Layout | English - Europe |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Slots | 1 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 free) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 2 (Always On) ¦ USB-C 3.2 Gen 2x2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ LAN ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 32 |
| PAIA Version | 1.4.0 |
| Packaging Recycled Content | Plastic-free |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 39,6 cm (15,6") V15 G4 1920x1080 IPS 300nit i5-13420H/16GB/512GB/Intel UHD/Win11Home (83A100AKSC)
i5-13420H16GB512GB SSD
698,41 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
Yoga Slim 7 14ILL10 U5 228V/32GB/512M2/WUXGA/W11
Intel Core Ultra 5 228V32GB512GB SSD NVMe M.2
696,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
TB 13x G4 IMH U5 125H/16GB/512M2/WQHD+/F/C/W11P
Intel Core Ultra 5 125H16GB512GB SSD NVMe M.2
694,00 €
Lenovo
notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH05 R5-4600H/8/512SSD/1650Ti/FHD/CAM/noOS
8GB512GB SSD
692,08 €