
LENOVOSKU: 40K5643-02
e1350 1.5M Green Ether Cable
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
3,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Product specifications
| Product Description | Lenovo network cable - 1.5 m - green |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Type | Network cable |
| Length | 1.5 m |
| Colour | Green |
| Connector | RJ-45 - male |
| Designed For | ThinkSystem SR250; SR630 |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
General features
| Network Cable Type | Network cable |
| Length | 1.5 m |
| Colour | Green |
Warranty
| Service & Support | 1-year warranty |
Interface
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
Compatible with
| Designed For | Lenovo ThinkSystem SR250 ¦ Lenovo ThinkSystem SR630 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu



