
DELLSKU: 345-BEFN-02EAN: 345-BEFN-02
Dell EMC 480GB SSD SATA 2,5" Mixed Use
NovoNa zalogi (5 kos)
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
171,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
480GB SSD SATA Mixed Use 6Gbps 512e 2.5in Hot-Plug CUS Kit,Overtag garantien på Dell-systemet ELLER et års hardwaregaranti.
Product specifications
| Product Description | Dell - Customer Kit - SSD - Mixed Use - 480 GB - SATA 6Gb/s |
| Form Factor | 2.5" |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty or inherited Dell system warranty |
| Features | Advanced format 512e |
| Type | Solid state drive - hot-swap |
| Data Transfer Rate | 600 MBps |
| Capacity | 480 GB |
| Interface | SATA 6Gb/s |
| Designed For | PowerEdge M620 (2.5"), R340 (2.5"), R440 (2.5"), R450 (2.5"), R550 (2.5"), R640 (2.5"), R650 (2.5"), R650xs (2.5"), R6515 (2.5"), R6525 (2.5"), R740 (2.5"), R740xd (2.5"), R7425 (2.5"), R750 (2.5"), R750xs (2.5"), R7515 (2.5"), R7525 (2.5") |
| Drive Class | Mixed Use |
General features
| Device Type | Solid state drive - hot-swap |
| Capacity | 480 GB |
| Form Factor | 2.5" |
| Interface | SATA 6Gb/s |
| Features | Advanced format 512e |
Warranty
| Service & Support | 1-year warranty or inherited Dell system warranty |
Data Rate
| Drive Class | Mixed Use |
| Drive Transfer Rate | 600 MBps (external) |
Compatible with
| Designed For | Dell PowerEdge M620 (2.5"), R340 (2.5"), R440 (2.5"), R450 (2.5"), R550 (2.5"), R640 (2.5"), R650 (2.5"), R650xs (2.5"), R6515 (2.5"), R6525 (2.5"), R740 (2.5"), R740xd (2.5"), R7425 (2.5"), R750 (2.5"), R750xs (2.5"), R7515 (2.5"), R7525 (2.5") |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
SiliconPower
Disk SSD M.2 NVMe PCIe 3.0 2TB SiliconPower P3 2280 3400/3000MB/s (SP002TBP34A80M28)
170,73 €

Novo
Kingston
Disk SSD M.2 NVMe PCIe 4.0 2TB Kingston SKC3000 2280 7000/7000MB/s (SKC3000D/2048G)
169,89 €

Novo
Epson
DOD. EPSON Wi-Fi LAN adapter ELPAP11
169,33 €

Novo
Seagate
Trdi disk 8TB SATA3 Seagate Barracuda 5.400rpm 256MB (ST8000DM004)
173,71 €