
LENOVOSKU: F0HM003BUK-02EAN: F0HM
AIO 3 27IRH9 i5-13420H/16GB/1TBM2/WQHD/B/C/W11
IDEACENTRE AIO 3 27IRH9
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
620,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 13420H |
| RAM | 16GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 27" |
| Ločljivost | 2560 x 1440 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Grey |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z dostavo |
| Stanje | Novo |
| SKU | F0HM003BUK-02 |
| EAN | F0HM |
Opis izdelka
Lenovo IdeaCentre AIO 27IRH9 - all-in-one Core i5 13420H - 16 GB - SSD 1 TB - LED 27" - UK
| Processor | Intel Core i5 (13th Gen) 13420H (up to 4.6 GHz, (8-core) |
| RAM | 16 GB (installed) / 32 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hard Drive | SSD 1 TB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 |
| Dimensions (WxDxH) | 61.33 cm x 19.21 cm x 47.238 cm |
| Weight | 7.51 kg |
| Connectivity | Wireless |
| Keyboard | UK |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 1 year - pick-up and return |
| Networking | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6 |
| Power | (50/60 Hz) |
| Graphics Controller | Intel UHD Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Type | Dual array microphone |
| Localisation | Language: English / region: United Kingdom |
| Cache Memory | 12 MB |
| Optical Storage | No optical drive |
| Monitor | 27" - LED - 2560 x 1440 (QHD) - 16:9 |
| OS Provided | Windows 11 Home English |
| Cache Per Processor | 12 MB |
| Colour | Luna grey |
| Camera | Yes |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Product Form Factor | All-in-one - with stand |
| Built-in Devices | Stereo speakers, wireless charger |
| Embedded Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Interfaces | 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 rear) ¦ 2 x USB 2.0 (2 rear) ¦ 1 x HDMI output (1 rear) (TMDS compatible) ¦ 1 x HDMI input (1 rear) ¦ 1 x LAN - RJ-45 (1 rear) ¦ 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 side) ¦ 1 x headphones/microphone (1 side) |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year - pick-up and return |
| Installed Size | 12 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Rated Memory Speed | 5200 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Features | NVM Express (NVMe) |
| Configuration Features | 1 x 16 GB |
| Wireless LAN Supported | Yes |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power adapter |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 135 Watt |
| Efficiency | 90% |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% |
| Monitor Type | LED - IPS |
| Diagonal Size | 27" |
| Native Resolution | 2560 x 1440 (QHD) |
| Widescreen Display | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Colour Gamut | 99% sRGB |
| Image Brightness | 350 cd/m² |
| Monitor Features | Anti-glare, Low Blue Light technology, 3-sided borderless |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Speakers | Harman Kardon stereo speakers |
| Speakers Included | 2 x right / left channel |
| Capacity | 1 x 1 TB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Resolution (MP) | 5 Megapixel |
| Width | 61.33 cm |
| Depth | 19.21 cm |
| Height | 47.238 cm |
| Keyboard Name | Lenovo EOS Keyboard |
| Interface | 2.4GHz |
| Localization & Layout | UK |
| Mouse Name | Lenovo EOS Mouse |
| CPU | Intel Core i5 (13th Gen) 13420H |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz (P-core) / 3.4 GHz (E-core) |
| Number of Cores | 8-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Računalnik Lenovo SFF IdeaCnetre3 i5-14400/B660/16GB/512GB/-/USB-C/Intel 730 VGA HDMI USB-C/BT WiFi RJ45/180W-85%/DOS srebrna 90VT009PGE
E316GB
611,51 €

NovoNa zalogi
LENOVO
M70q G5 i5-14400T/16GB/512M2/WI/B/W11P
Intel Core i5 i5-14400T16GB512GB SSD NVMe M.2
629,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
neo 50q G5 5-210H/16GB/512M2/WI/B/W11P
629,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
neo 50a g5 i7-13620H/16GB/512M2/FHD/MT/B/C/W11P
Intel Core i7 13620H16GB512GB SSD NVMe M.2
609,00 €