LENOVOSKU: F0J6003SPG-BEAN: F0J6
A100 N100/8GB/512M2/FHD/B/C/NOOS
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
233,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel N-series N100 |
| RAM | 8GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 24" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | No OS |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Grey |
| Razporeditev tipk | PT |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | F0J6003SPG-B |
| EAN | F0J6 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
7070 Micro i5-8500/16GB/256M2/W11P
Intel Core i5-850016GB256GB SSD NVMe M.2
221,00 €

Novo
MSI
Računalnik MSI Wind Box DC520 Intel DC E5400, 2Gb, 320Gb, GMA3150, HDMI, WLAN, 1Gbit Lan, Windows 7 Home premium DVD/RW
2GB
209,90 €

Novo
Iiyama
Računalnik AIO All-In-One Iiyama 25,5 cm (10,1") TW1023ASC 16:10 M-Touch kapacitivni IPS 7H RK3288 2GB-DDR 16GB eMMC BT WLAN HDMI zvočniki Android8.1 (brez GMS) 10 točkovni
2GB
260,81 €

Obnovljeno
Dell
Del. Postaja RNW Dell Precision 3620 TWR E3-1225 v5 / 16GB / SSD256GB / DVDRW / nVidia Quadro M2000 / Win 10 Pro
E316GB256GB SSD
267,12 €