
HPSKU: 6B90-113820-08-BEAN: 6B902EC
850 G8 i7-1185G7/16GB/256M2/FHD/B/C/W10P_COA
ELITEBOOK 850 G8
Obnovljeno - dobroLe še 2 na zalogi!
374,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i7-1185G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 6B90-113820-08-B |
| EAN | 6B902EC |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
850 G8 i5-1145G7/16GB/512M2/FHD/4U/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...16GB512GB SSD M.2
374,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
850 G8 i5-1145G7/16GB/512M2/FHD/4U/F/B/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...16GB512GB SSD M.2
374,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
850 G8 i5-1145G7/16GB/512M2/FHD/4U/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...16GB512GB SSD M.2
374,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 R5 Pro 4650U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 5 PRO 4650U16GB256GB SSD M2
375,00 €