
HPSKU: 2W7M-113802-08-CEAN: 2W7M8EC
850 G7 i7-10610U/16GB/256M2/FHD/GC/B/C/W10P_COA
ELITEBOOK 850 G7
ObnovljenoLe še 3 na zalogi!
250,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 30 dni garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i7-10610U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 30 dni garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 2W7M-113802-08-C |
| EAN | 2W7M8EC |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
HP
850 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/4U/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...16GB256GB SSD M.2
250,00 €
ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14s G2 i7-1185G7/32GB/512M2/FHD/MT/C/W11P_OS
250,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
L13 G3 i3-1215U/8GB/256M2/WUXGA/B/CW11H
248,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/8GB/256M2/FHD/B/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...8GB256GB SSD M.2
247,00 €