
TEQCYCLESKU: TH850G7FR22BEAN: HP EliteBook 850 G7
850 G7 i7-10510U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
ELITEBOOK 850 G7
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (35 kos)
455,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 10510U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Tip zaslona | 15.6" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TH850G7FR22B |
| EAN | HP EliteBook 850 G7 |
Opis izdelka
HP EliteBook 850 G7 - 15.6" - Intel Core i7 - 10510U - 16 GB RAM - 256 GB SSD - refurbished
| Processor | Intel Core i7 (10th Gen) - 10510U / 1.8 GHz, up to 4.9 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 16 GB |
| Display | 15.6" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Product Type | Notebook |
| Memory | 16 GB |
| Pricing Type | Premium - refurbished |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe |
| Numeric Keypad | Yes |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Included Accessories | Power adapter |
| Type | Keyboard, touchpad |
| Widescreen | Yes |
| CPU | Intel Core i7 (10th Gen) 10510U / 1.8 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.9 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | L3 - 8 MB |
| Features | Intel Turbo Boost Technology, 8 Threads |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G2 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-1145G716GB DDR4256GB SSD M.2
455,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G2 i5-1145G7/16GB/512M2/FHD/C/W11P
455,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G2 i5-1135G7/16GB/512M2/FHD/C/W11P
455,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G2 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-1135G716GB256GB SSD M.2
455,00 €