
HPSKU: 3A6F-111542-08-BEAN: 3A6F3EC
850 G7 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/F/B/C/W10P_COA
ELITEBOOK 850 G7
Obnovljeno - dobroLe še 2 na zalogi!
272,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i5-10210U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | SWE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 3A6F-111542-08-B |
| EAN | 3A6F3EC |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
850 G7 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/4U/F/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...16GB256GB SSD M.2
272,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
850 G7 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/F/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...16GB256GB SSD M.2
272,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
IP Slim 3 14IAH8 i5-12450H/8GB/512M2/FHD/C/W11
Intel Core i5 12450H8GB512GB SSD NVMe M.2
273,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/4U/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...16GB256GB SSD M.2
271,00 €