HPSKU: 8TP5-107772-08-CEAN: 8TP58AV
850 G7 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/4/B/C(IR)/W11P
ELITEBOOK 850 G7
ObnovljenoLe še 4 na zalogi!
201,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 30 dni garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 10210U |
| RAM | 0GB |
| Zaslon | 15" |
| Tip zaslona | 15.6" |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics |
| Operacijski sistem | No OS |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | SWE |
| Garancija | Garancija: 30 dni garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 8TP5-107772-08-C |
| EAN | 8TP58AV |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
840 G6 i5-8365U/16GB/256M2/FHD/W11P_OS
201,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/8GB/256M2/FHD/B/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...8GB256GB SSD M.2
200,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G8 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/B/F/C/W11P
203,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
T14 G2 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P_OS
203,00 €