
TEQCYCLESKU: TH840G8DE06PEAN: HP EliteBook 840 G8
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/B/C/W11P
ELITEBOOK 840 G8
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (50 kos)
452,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-1145G7 |
| RAM | 16 GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TH840G8DE06P |
| EAN | HP EliteBook 840 G8 |
Opis izdelka
HP EliteBook 840 G8 - Intel Core i5 - 1145G7 - 16 GB RAM - 256 GB SSD - German - refurbished
| Processor | Intel Core i5 (11th Gen) - 1145G7 up to 4.4 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 16 GB |
| Display | 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Keyboard | German |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 3 years |
| Product Type | Notebook |
| Memory | 16 GB |
| Pricing Type | Premium+ - refurbished |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 3 years |
| Main Storage | 256 GB SSD - NVM Express (NVMe) |
| Included Accessories | Power adapter |
| Widescreen | Yes |
| CPU | Intel Core i5 (11th Gen) 1145G7 |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | 8 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Type | Keyboard |
| Keyboard Layout | German |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/4U/C/W11P
452,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G8 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/4U/C/W11P
452,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/4U/C/W11P
452,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
IP Slim 3 15IRH10 i7-13620H/16GB/1TBM2/WUXGA/W11
Intel Core i7 13620H16GB1TB SSD NVMe M.2
454,00 €