
TEQCYCLESKU: TH840G7MX16PEAN: HP EliteBook 840 G7
840 G7 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/4U/C/W11P
ELITEBOOK 840 G7
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (50 kos)
401,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-10310U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TH840G7MX16P |
| EAN | HP EliteBook 840 G7 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/4U/C/W11P
401,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i5-10210U/16GB/512M2/FHD/4U/C/W11P
401,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/4U/C/W11P
Intel Core i5 10310U16GB256GB SSD NVMe M.2
401,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/4U/C/W11P
401,00 €