
HPSKU: 9G0E5ET
840 G11 U5-125U/16GB/512M2/WUXGA/5U/F/B/C/W11P
ELITEBOOK 840 G11
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
1030,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 125U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | US/I |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Novo |
| SKU | 9G0E5ET |
Opis izdelka
HP EliteBook 840 G11 Notebook - AI PC - 14" - Intel Core Ultra 5 - 125U - 16 GB RAM - 512 GB SSD
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 1) - 125U up to 4.3 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Display | 14" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Dimensions (WxDxH) | 31.56 cm x 22.43 cm x 1.61 cm |
| Weight | 1.41 kg |
| Battery | 3-cell |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, volume control, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 5600 MHz |
| Rated Speed | 5600 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Ambient light sensor, hall sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, adaptive colour sensor, HP Sure Platform |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 65W USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, Microsoft 365, HP Client Catalogue (free download), HP Client Security Manager, HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, HSA Fusion for Commercial, HP Image Assistant Gen5 (free download), HP Easy Clean, HP Smart Support, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Patch Assistant (free download), HP Sure Run Gen5, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, HP Sure Recover Gen6, HP Easy Clean Keyboard Driver, Bing search for IE11, HP Sure Start Gen7, HP Driver Packs (free download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 56 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 6.9 cm x 44.9 cm x 30.5 cm |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 1) 125U |
| Max Turbo Speed | 4.3 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Cache | L3 - 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Graphics |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (powered) ¦ HDMI ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics, recycled metal |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
T14s G6 X1E-78-100/32GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
1031,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
x360 830 G11 U5-135U/32GB/512M2/WUXGA/MT/F/B/W11P
1028,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
EB 8 G1a 16 R7-250/16GB/1TBM2/WUXGA/B/C/W11P
1028,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 6 G1i R14 U5-120U/16GB/512M2/WUXGA/4G/F/C/W11P
1027,00 €