
HPSKU: C11XCE8R#ABU
830 G10 i7-1355U/32GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
ELITEBOOK 830 G10
Obnovljeno - dobroLe še 2 na zalogi!
835,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7-1355U |
| RAM | 32GB |
| Disk | 512GB M.2 |
| Zaslon | 13" |
| Ločljivost | 1920x1200 WUXGA |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | C11XCE8R#ABU |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
830 G10 i7-1355U/32GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
835,00 €

Obnovljeno
HP
Prenosnik RNW HP Zbook Studio G7 i7-10750H / 16GB / SSD512GB / 15,6" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / T1000 / W11P / SLO gravura
I7512GB SSD
835,63 €

Obnovljeno
HP
Prenosnik RNW HP Zbook 17 G5 i7-8850H / 16GB / SSD512GB / 17,3" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / P3200 / W11P / SLO gravura
I716GB512GB SSD
835,63 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
X1 Yoga G8 i5-1335U/16GB/512M2/MT/N/4U/F/P/W11P
Intel Core i5 1335U16GB512GB SSD NVMe M.2
832,00 €