
TEQCYCLESKU: TD7420FR02BEAN: Lat7420
7420 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
LATITUDE 7420
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (28 kos)
369,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-1135G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 15.6" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TD7420FR02B |
| EAN | Lat7420 |
Opis izdelka
Dell Latitude 7420 - 15.6" - Intel Core i5 - 1135G7 - 16 GB RAM - 256 GB SSD - refurbished
| Processor | Intel Core i5 (11th Gen) - 1135G7 up to 4.2 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 16 GB |
| Display | 15.6" |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 16 GB |
| Pricing Type | Premium - refurbished |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Included Accessories | Power adapter |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| CPU | Intel Core i5 (11th Gen) 1135G7 |
| Max Turbo Speed | 4.2 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | 8 MB |
| Features | Intel Turbo Boost Technology, 8 Threads |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Video System Features | Functions as Intel UHD graphics (for single-channel memory) |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
ObnovljenoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G9 i7-1185G7/16GB/1TBM2/WUXGA/C/W11P_COA
369,00 €
ObnovljenoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G9 i7-1185G7/16GB/1TBM2/WUXGA/C/W11P_COA
369,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-10310U16GB DDR4256GB SSD M.2
369,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-10310U16GB DDR4256GB SSD M.2
369,00 €