
HPSKU: 917B-114099-08-BEAN: 917B9EC
640 G10 i5-1345U/16GB/256M2/FHD/B/C(IR)/W10P_COA
ELITEBOOK 640 G10
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
336,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | 2C+8c Intel Core i5-1345U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | US |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 917B-114099-08-B |
| EAN | 917B9EC |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

DemoNa zalogi
LENOVO
5 14ABA7 R5 5625U/8GB/512M2/FHD/F/C/W11
AMD Ryzen 5 5625U8GB512GB SSD NVMe M.2
336,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G10 i5-1345U/16GB/256M2/FHD/4U/C(IR)/W10P_COA
2C+8c Intel Core i5-1345U16GB256GB SSD M.2
336,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G10 i5-1345U/16GB/256M2/FHD/MT/4U/B/W10P_COA
2C+8c Intel Core i5-1345U16GB256GB SSD M.2
336,00 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo V15-ADA Athlon-3020E/4/128SSD/FHD/CAM/DOS 1l
4GB128GB SSD
336,89 €