
TEQCYCLESKU: TD5410US02BEAN: Dell Latitude 5410
5410 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
LATITUDE 5410
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
300,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-10210U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Razporeditev tipk | US |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TD5410US02B |
| EAN | Dell Latitude 5410 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
5410 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-10210U16GB256GB SSD M2
300,00 €
Na zalogi
Dell
notebook Dell Latitude E6520 i7Q/4/320/CAM/NVS4200M/FHD/W7p rabljen
4GB
300,45 €

DemoNa zalogi
LENOVO
L13 Yoga G2 i5-1135G7/8GB/256M2/FHD/MT/F/W10P
Intel Core i5 1135G78GB256GB SSD NVMe M.2
301,00 €

Obnovljeno
HP
Notesnik RNW HP 1040 G3 i7-6600U / 16GB / SSD256GB / 14´´ 1920x1080 / FP / CAM / Win 10 Pro / SLOgravura / priklopna postaja HP 3001pr / A+
I716GB256GB SSD
301,39 €