
LENOVOSKU: 83KR0034FR-BEAN: 83KR
5 2-in-1 14IAL10 U5 225U/16GB/512M2/WUXGA/MT/NOOS
IDEAPAD 5 2-IN-1 14IAL10
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
516,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | No OS |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 83KR0034FR-B |
| EAN | 83KR |
Opis izdelka
Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 14IAL10 - 14" - Intel Core Ultra 5 - 225U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - French
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 2) - 225U up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" touchscreen 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Graphics |
| Operating System | No operating system |
| Dimensions (WxDxH) | 31.3 cm x 22.7 cm x 1.75 cm |
| Weight | 1.6 kg |
| Keyboard | French |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Product Type | Notebook - Yes - flip design |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Memory | 16 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Colour | Luna grey |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 8000 MT/s |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (top), glass-fibre (bottom), polycarbonate ABS (bottom) |
| Surface Finish | Aluminium anodising stamping with sandblasting |
| Features | Buttonless touchpad, precision multi-touch touchpad |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: French / region: France |
| Type | Keyboard, touchpad |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 57 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 2) 225U |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Performance Cores | 2 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Graphics |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, Windows Hello, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Keyboard Layout | French |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| Memory Card Reader | Yes (SD Card) |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 12 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Na zalogi
Toshiba
notebook Toshiba Tecra Z50-C i7-6500U/8/512SSD/FHD/CAM/930M/W8p rabljen
i7-6500U8GB512GB SSD
519,03 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo V15-ADA Ryzen5-3500U/8/256SSD/FHD/CAM/W10
Ryzen58GB256GB SSD
519,03 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/16GB/256GB/FHD/F/B/C/Wi/W11P
521,00 €

Novo
HP
Prenosnik HP 39,6 cm (15,6") 250 G10 1920x1080 IPS 250nit i5-1334U/16GB/512GB/Intel Iris XE/DOS (9Y7A8ET#BED)
i5-1334U16GB512GB SSD
521,63 €