
LENOVOSKU: 82H701FEPG-SEAN: 82H7
3 14ITL6 i7-1165G7/8GB/512M2/FHD/C/W11
IDEAPAD 3 14ITL6
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
371,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i7-1165G7 |
| RAM | 8GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | PT |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 82H701FEPG-S |
| EAN | 82H7 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo X390 i5-8365U / 16GB / SSD256GB / 13,3" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / W11P COA / SLO gravura
i516GB256GB SSD
371,95 €
ObnovljenoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G9 i7-1185G7/16GB/1TBM2/WUXGA/C/W11P_COA
369,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-10310U16GB DDR4256GB SSD M.2
369,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-10310U16GB DDR4256GB SSD M.2
369,00 €