
LENOVOSKU: 82RM002VGE-SEAN: 82RM
3 14ABA7 R5 5625U/8GB/512M2/FHD/F/C/W11
IDEAPAD 3 14ABA7
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
262,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 5 5625U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Blue |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 82RM002VGE-S |
| EAN | 82RM |
Opis izdelka
Lenovo IdeaPad 3 14ABA7 - 14" - AMD Ryzen 5 - 5625U - 8 GB RAM - 512 GB SSD - German
| Processor | AMD Ryzen 5 5625U / 2.3 GHz, up to 4.3 GHz / 16 MB Cache |
| RAM | 8 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | AMD Radeon Graphics |
| Operating System | Windows 11 Home - German |
| Dimensions (WxDxH) | 32.42 cm x 21.57 cm x 1.99 cm |
| Weight | 1.43 kg |
| Battery | Up to 16 hours |
| Keyboard | German |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: German / region: Germany |
| Memory | 8 GB DDR4 (provided memory is soldered) |
| Colour | Misty blue |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Carbon Footprint | 285 kg carbon emissions |
| Max RAM Supported | 16 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 3200 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Slots Qty | 1 |
| Empty Slots | 1 |
| Rated Speed | 1600 MHz |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Polycarbonate ABS (bottom), polycarbonate ABS (top) |
| Surface Finish | IMR |
| Features | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad, precision touchpad |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: German / region: Germany |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Microsoft 365 Personal |
| Type | Keyboard, touchpad |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +85 / -85 |
| Vertical Viewing Angle | +85 / -85 |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 45 Wh |
| Run Time | Up to 16 hours |
| Battery Run Time | Local video (1080p) playback time (150 nits): up to 16 hour(s) |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Wireless Controller | M.2 Card |
| CPU | AMD Ryzen 5 5625U / 2.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.3 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon Graphics |
| Max Monitors Supported | 2 external monitor(s) |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | Privacy shutter, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Audio Features | Input: noise-cancellation technology |
| Keyboard Layout | German |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 2.0 ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ USB-C 3.2 Gen 1 (supports DisplayPort 1.2 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Memory Card Reader | Yes (SD Card) |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| TCO Certified | - |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G8 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/F/B/C(IR)/W10P_COA
Intel Core i5 1135G78GB256GB SSD NVMe M.2
262,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G8 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/4U/F/B/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...16GB256GB SSD M.2
262,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/B/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...16GB256GB SSD M.2
262,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G8 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/4U/F/B/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...16GB256GB SSD M.2
262,00 €