
LENOVOSKU: 4XB0K12354-02EAN: TS LENOVO 3,5" HARDDRIVE
240GB PM863a Entry SATA SSD 6Gbps 3,5" Tray
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
61,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
The Lenovo PM863a Enterprise Entry SATA solid-state drives (SSDs) are next-generation general-purpose SSDs for System x and ThinkServer based on the Samsung PM863a platform. They are engineered for greater performance and endurance in a cost-effective design, and to support a broader set of workloads.
Product specifications
| Product Description | Lenovo PM863a Enterprise Entry - SSD - 240 GB - SATA 6Gb/s |
| Form Factor | 2.5" (in 3.5" carrier) |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Features | End-to-end data protection, 3D V-NAND Technology, Dynamic Thermal Guard protection, Advanced ECC Engine, S.M.A.R.T. |
| Dimensions (WxDxH) | 70 mm x 100 mm x 7 mm |
| Weight | 60 g |
| Type | Solid state drive - internal |
| Data Transfer Rate | 600 MBps |
| Capacity | 240 GB |
| Interface | SATA 6Gb/s |
| Designed For | ThinkServer TS150 (3.5") |
General features
| Device Type | Solid state drive - internal |
| Capacity | 240 GB |
| Form Factor | 2.5" |
| Interface | SATA 6Gb/s |
| Features | End-to-end data protection, 3D V-NAND Technology, Dynamic Thermal Guard protection, Advanced ECC Engine, S.M.A.R.T. |
| Width | 70 mm |
| Depth | 100 mm |
| Height | 7 mm |
| Weight | 60 g |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - replacement - 1 year |
Compliance
| Included Accessories | 3.5-inch bay adapter |
| Compliant Standards | UL, TUV, C-Tick, BSMI, FCC, KCC |
Power
| Power Consumption | 3 Watt (read) ¦ 3 Watt (write) |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 85% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 1500 g @ 0.5 ms |
| Vibration Tolerance (operating) | 2.17 g @ 7-800 Hz |
Data Rate
| Drive Writes Per Day (DWPD) | 0.8 |
| SSD Endurance | 341 TB |
| Drive Transfer Rate | 600 MBps (external) |
| Internal Data Rate | 330 MBps (read) / 300 MBps (write) |
| 4KB Random Read | 86000 IOPS |
| 4KB Random Write | 9000 IOPS |
| Average Latency | 130 µs |
Compatible with
| Designed For | Lenovo ThinkServer TS150 (3.5") |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
DIV
DC 12V 1.82A for DL160 G8 Server fan
61,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo Heatsink SR590/SR650 120W or below
61,00 €

Novo
PNY
Disk SSD 6,4cm (2,5") 1TB SATA3 PNY CS900 535/500MB/s 7mm (SSD7CS900-1TB-RB)
60,85 €

Novo
WD
Disk SSD M.2 NVMe PCIe 3.0 250GB WD SN570 Blue 2280 3300/1200MB/s (WDS250G3B0C)
60,85 €